O nás

Sme pizzéria a piváreň s históriou už od roku 2004. Za tie roky sme sa stali neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho a spoločenského života v Lietavskej Lúčke. Taktiež ku nám radi mieria ľudia z celého okolia a v neposlednom rade turisti z celého Slovenska, pretože sa nachádzame na cyklistickej trase Rajeckej doliny a neďaleko historickej pamiatky Lietavského hradu.

V našej kuchyni nájdete okrem pizze širokú ponuku tradičných jedál, šalátov, cestovín ale aj novinku- denné menu. Na bare Vám čapujeme celosvetovú jednotku- Pilsner Urquell a svetlú Šariš desinku :) Náš personál je profesionálmi zaškolený tak, aby ste vždy dostali ten najlepšie načapovaný pohár piva, ktorý si chcete dať znovu :)

Chceme sa posúvať stále vpred a dať Vám- našim zákazníkom vždy to najlepšie. Preto sme prešli už niekoľkými zmenami a najdôležitejšou bola v Marci 2020 rekonštrukcia interiéru na nefajčiarskú piváreň. Len sa prídite pozrieť a vezmite aj svoje deti- sme baby friendly :)

Myslíme si, že je dôležité napredovať a že vždy je čo zlepšovať, a preto máme pred sebou ďalšie nové ciele. Dúfame, že budete s nami pri tom ! To čo robíme môžete sledovať aj na našich fanúšikovských stránkach a podporiť nás Vašim palcom hore :)