O nás

Sme „plzenská piváreň“ s vlastnou kuchyňou. Nachádzame sa len 5km od severozápadnej metropoly Slovenska- mesta Žilina, na cyklistickej trase Rajeckej doliny a neďaleko turistickej, historickej pamiatky Lietavského hradu.

Naša história siaha až do roku 2004, no odvtedy sme prešli už niekoľkými zmenami a najdôležitejšou bola v Marci 2020 rekonštrukcia interiéru na nefajčiarskú piváreň, reštauráciu, kde môžete zobrať svojich kamošov, kolegov, partnerov či celú rodinu na obed, večeru alebo aj na parádnu hostinu, ktorú pripravíme v uzavretej spoločnosti s kapacitou 40 osôb (viac čítaj v kategóriii oslavy a catering).

Naši kuchári Vám pripravia výborné domáce burgre, quesadily a iné streetfoodové špeciality, steak menu, chrumkavú pizzu, ale aj šaláty alebo rizoto a cestoviny.

Na bare Vám čapujeme celosvetovú jednotku- Pilsner Urquell a svetlú Šariš desinku :) Sme zapojení do pivného programu pre vybrané prevádzky v Česku a na Slovensku- VOĽBA SLÁDKOV, vďaka ktorému Vám každý mesiac čapujeme rôzne pivné štýly a špeciály ako napríklad IPA, kraftbeer a i.

V roku 2022 sme sa zúčastnili prestížnej súťaže- Pilsner Urquell Master Bartender, odkiaľ sme si odniesli krásne 2. miesto najlepšieho výčapníka za Slovenskú republiku.

Od roku 2023 taktiež nesieme ocenenie od Plzenského prazdroja- HVIEZDA SLÁDKOV za čistotu, profesionálny prístup, správne technické zabezpečenie, starostlivosť o pivo, správne ošetrenie pivného skla až po samotné čapovanie dokonalej hladinky, šnytu, či mlieka. Náš personál je pravidelne školený tak, aby ste vždy dostali to najlepšie pivo, ktoré si budete chcieť dať znova :)

Počas letnej sezóny si u nás môžete vychutnať hudobné večery vďaka spolupráci s rôznymi Dj, či iné kapely a live vystúpenia na krásnej letnej terase s chill-out zónami

Myslíme si, že je dôležité Vám prinášať nové veci, nové jedlá, nové spolupráce, a preto sa neustále zdokonaľujeme, učíme, inšpirujeme a chodíme na rôzne školenia. Všetky naše aktuality môžete sledovať na našich sociálnych sieťach. Nájdete nás na FB a IG pod názvom: @kantina.sk

Tešíme všetkým vašim návštevám a pozitívnym spätným väzbám, a preto ak ste sa u nás dobre cítili, budeme veľmi radi keď nás odporučíte svojim známim, alebo nás označte na ig: @kantina.sk veľmi radi Vás prezdieľame :)